смарт-карт рішення під ключ
UA

Новини

"Дитячу карту" від Ощадбанку виробляє "Пластик Карта"

02 березня 2018

Новий продукт цікавий тим, що розроблений спільно компаніями Mastercard, Ekonomika + та Ощадбанком.

До списку

У грудні минулого року Ощадбанк розпочав випуск «Дитячої картки» з унікальним дизайном від Mastercard. Про це повідомляє прес-служба банку на своєму офіційному сайті.

Новий продукт цікавий тим, що розроблений спільно компаніями Mastercard, Ekonomika + та Ощадбанком у рамках конференції для унікальних тінейджерів «Завтра_2037».

За словами директора Департаменту електронної комерції та платіжних коштів Ощадбанку Володимира Москаленка, головною метою проекту була розробка унікального дизайну, який би враховував інтереси та захоплення нового покоління Z. «Коли ми вперше презентували картку на конференції «Завтра_2037», це було стовідсоткове влучання в ціль. Вона привернула увагу молодих учасників конференції», - каже Володимир Москаленко.

Новий продукт дозволяє здійснювати безготівкові розрахунки, в тому числі з використанням безконтактної технології, оплачувати покупки в торговельних мережах, послуги мобільного зв'язку, здійснювати карткові перекази. Картку можна поповнювати через інформаційно-платіжні термінали, банкомати Ощадбанку або онлайн-систему «Ощад 24/7».

"Пластик Карта" як виробник «Дитячої картки» враховує всі запити та потреби клієнтів, а завдяки використанню новітніх технологій нова карта Ощадбанку відповідає всім міжнародним стандартам якості.