смарт-карт рішення під ключ
UA

Новини

"Пластик Карта" завершила сертифікацію нових продуктів для банківських карт з ОС Pectoral ®

04 жовтня 2018

Компанія "Пластик Карта" на базі власної операційної системи Pectoral® розширила лінійку продуктів для банківських карт і успішно завершила сертифікацію міжнародними платіжними системами Visa та Mastercard чіп-модулів нового покоління: Pectoral D n-VSDC SF232 та Pectoral D n-MCHIP Advance SF232 1.1.

До списку

Компанія "Пластик Карта" на базі власної операційної системи Pectoral ® розширила лінійку продуктів для банківських карт і успішно завершила сертифікацію міжнародними платіжними системами Visa та Mastercard чіп-модулів нового покоління: Pectoral D n-VSDC SF232 та Pectoral D n-MCHIP Advance SF232 1.1.

Продукти розроблені на базі мікроконтролера Samsung та відповідають усім сучасним вимогам ринку і стандартам МПС Visa та Mastercard. Унікальність даної розробки в тому, що всі програми реалізуються на базі одного чіп-модуля і за рахунок збільшення вільної пам'яті нового кристала дозволяє розмістити не тільки один фінансовий додаток, а й кілька фінансових додатків (мультіпан), а також нефінансові додатки: Картка киянина, Студентський квиток, додаток для електронно-цифрового підпису (ЕЦП), транспортні рішення та інші.

Власна операційна система компанії "Пластик Карта" дозволяє забезпечити індивідуальні вимоги наших партнерів і розширити додаткові послуги для їхніх клієнтів.

Ми є єдиною в Україні виробничою компанією, що має власний масштабний відділ розробки софтверних рішень, включно з операційною системою для мікроконтролерів смарткарт.

Власне ця обставина дозволяє стверджувати, що саме ми маємо найширші можливості швидко та гнучко перебудуватися під будь-які вимоги щодо виробництва карт.