смарт-карт рішення під ключ
UA

Платіжні картки

Фінансові картки

Компанія "Пластик Карта" – це міжнародно визнаний експерт в інтеграції складних платіжних рішень.

Ми були першими в Україні, хто отримав сертифікацію світових платіжних систем Visa та MasterCard, а також розробив і впровадив власну операційну систему Pectoral®.

На даний час компанія працює відповідно до міжнародних стандартів, спільно з партнерами створюючи та розвиваючи екосистеми для фінансових карток як в Україні, так і за кордоном.

Підприємство "Пластик Карта" сьогодні:

  • постачальник унікальних платіжних рішень у 15 країнах світу.
  • зовнішній консультант у формуванні локальних платіжних систем (Україна, Білорусь, Польща).
  • активний драйвер інноваційних продуктів: електронний цифровий підпис, MobileID та MultiCard.
  • діяльний учасник у глобальних проектах cashless, асоціаціях ICMA, GlobalPlatform, NFC Forum, GSM Association та OSPT Alliance.
  • сертифікований розробник СРА-застосунків на платформах Java та Native.

Платіжні картки з дуальним інтерфейсом –

Більше половини всіх повсякденних сплат припадає сьогодні на дрібні транзакції. Щоб зробити їх простішими та швидшими - банки та платіжні системи розробили і впровадили рішення, яке дозволяє здійснювати покупки в один дотик.

Це рішення - безконтактні платіжні картки, що дають можливість миттєво здійснювати оплату. При цьому картка весь час залишається в руках свого власника! Тоді як система забезпечує транзакцію одноразовим динамічним кодом - який гарантує унікальність оплати, не дозволяючи шахраям отримати інформацію про платіж, картку або її власника.

На сьогодні вже понад 5 мільйонів торгових точок по всій Україні активно використовують безконтактну технологію оплати. 

У свою чергу компанія "Пластик Карта" - активно сприяє розвиткові безконтактних технологій оплати, надаючи своїм клієнтам сучасні рішення MasterCard PayPass, Visa payWave та CPA Contactless для локальних платіжних систем.

Платіжні картки з контактним інтерфейсом –

У наші дні кордони більше не є бар'єром, і дедалі більше людей можуть буквально за лічені години з легкістю опинитися в іншій країні. Однак чи готові вони так само легко дозволити собі витрачати власний час на обмін валют і втрачати гроші на крос-курсах?!

Компанія "Пластик Карта" пропонує Вашим клієнтам сучасне, винятково комфортне і вигідне рішення - MultiAccount Card. Банківський продукт, на якому може бути відразу декілька валютних рахунків.

MultiAccount Card - це інструмент, що дозволяє прив'язати до картки кілька рахунків і керувати транзакціями в точці споживання послуг.

Завдяки його використанню, Ваш клієнт в процесі автентифікації отримує можливість самостійно (за допомогою терміналу або банкомату) вибирати, в якій валюті здійснити списання коштів, а також який рахунок - депозитний чи поточний - він бажає використовувати.

Простота оброблення інформації, доступність і надійність –

Сучасні пластикові картки здатні надати масу привілеїв Вашим клієнтам. Адже на сьогодні вони являють собою багатофункціональний інструмент, який дозволяє не просто убезпечити особисті фінанси, але й зробити життя набагато комфортнішим.

Так, із зарплатної картки - дуже легко можна зробити пропуск на місце роботи.

Додавши до картки електронний цифровий підпис - можна отримати інструмент електронної автентифікації в платіжних системах і державних структурах.

Інтегрувавши транспортний застосунок - можна перетворити картку на проїзний. А з підключенням соціальних програм - картка стає надійним інструментом соціальної підтримки від держави.

На даний момент компанією "Пластик Карта" реалізовано безліч проектів з використанням додаткових застосунків на банківських картках.

Будь ласка, звертайтеся - наші фахівці з радістю поділяться наявними кейсами, розповівши про особливості та переваги інтеграції того чи іншого застосунку.

Приклади візуалізації

Індивідуальний колір

Ключова особливість дизайну цієї картки - якнайточніше відтворення бажаних відтінків. Використовується друк сумішевими фарбами, що найбільш точно передають відтінки необхідних кольорів та мають значно ширше кольорове охоплення, ніж стандартний тріадний повнокольоровий друк (CMYK).

В якості основи для ілюстрації обрано твір Е.Воргола, який активно використовував у своїй творчості техніку ситодруку для авторського тиражування власних робіт.

Приклади візуалізації

Кольоровий кант

Коли площині та лінія перетворюються в рух та в об’єм: в дизайні картки кольори її канту використано  для підкреслення графіки зображення.

На думку К. Малевича, твір якого став основою графічного дизайну цієї картки, робота кольору та площині - це найвища (від лат. supremus) стадія розвитку мистецтва живопису, яка «розриває» його з реальним світом.

Приклади візуалізації

Люмінесцент

Одним з найхарактерніших елементів дизайну цієї картки є використання люмінесцентних фарб.

Саме яскравий, світлоносний ефект люмінесценту найкращим чином підкреслює образ використаного зображення, що є графічною транскрипцією твору М.Приймаченко, яка в низці власних робіт успішно застосовувала флуоресцентні фарби.

Приклади візуалізації

3D-ефект

Друк на різних шарах пластику, а також використання металізованих шарів створюють враження багатовимірності зображення, сповнюючи дизайн цієї карти своєрідним 3D-ефектом.

Відчуття обсягу підкреслюється використанням скульптурного твору в якості ілюстрації. При цьому важливим елементом зображеної скульптури є сусальне золото, яке напрочуд добре відтворюється металізованим шаром картки.

Новини та публікації