смарт-карт рішення під ключ
UA

MultiAccount Card

Картка з кількома рахунками - MultiAccount Card

У наші дні кордони більше не є бар'єром, і дедалі більше людей можуть буквально за лічені години з легкістю опинитися в іншій країні. Однак чи готові вони так само легко дозволити собі витрачати власний час на обмін валют і втрачати гроші на крос-курсах?!

Компанія "Пластик Карта" пропонує Вашим клієнтам сучасне, винятково комфортне і вигідне рішення – MultiAccount Card. Банківський продукт, на якому може бути відразу декілька валютних рахунків.

MultiAccount Card – це інструмент, що дозволяє прив'язати до картки кілька рахунків і керувати транзакціями в точці споживання послуг.

Завдяки його використанню, Ваш клієнт в процесі автентифікації отримує можливість самостійно (за допомогою терміналу або банкомату) вибирати, в якій валюті здійснити списання коштів, а також який рахунок – депозитний чи поточний – він бажає використовувати.

Приклади візуалізації

Індивідуальний колір

Ключова особливість дизайну цієї картки - якнайточніше відтворення бажаних відтінків. Використовується друк сумішевими фарбами, що найбільш точно передають відтінки необхідних кольорів та мають значно ширше кольорове охоплення, ніж стандартний тріадний повнокольоровий друк (CMYK).

В якості основи для ілюстрації обрано твір Е.Воргола, який активно використовував у своїй творчості техніку ситодруку для авторського тиражування власних робіт.

Приклади візуалізації

Кольоровий кант

Коли площині та лінія перетворюються в рух та в об’єм: в дизайні картки кольори її канту використано  для підкреслення графіки зображення.

На думку К. Малевича, твір якого став основою графічного дизайну цієї картки, робота кольору та площині - це найвища (від лат. supremus) стадія розвитку мистецтва живопису, яка «розриває» його з реальним світом.

Приклади візуалізації

Люмінесцент

Одним з найхарактерніших елементів дизайну цієї картки є використання люмінесцентних фарб.

Саме яскравий, світлоносний ефект люмінесценту найкращим чином підкреслює образ використаного зображення, що є графічною транскрипцією твору М.Приймаченко, яка в низці власних робіт успішно застосовувала флуоресцентні фарби.

Приклади візуалізації

3D-ефект

Друк на різних шарах пластику, а також використання металізованих шарів створюють враження багатовимірності зображення, сповнюючи дизайн цієї карти своєрідним 3D-ефектом.

Відчуття обсягу підкреслюється використанням скульптурного твору в якості ілюстрації. При цьому важливим елементом зображеної скульптури є сусальне золото, яке напрочуд добре відтворюється металізованим шаром картки.

Новини та публікації